Суд зобов'язав мерію дозволити продаж алкоголю після 23.00

Середа, 12 квітня 2017 00:00 - Новини
Суд зобов'язав мерію дозволити продаж алкоголю після 23.00
Господарський суд Києва зобов'язав міську раду скасувати рішення про заборону реалізації на території міста алкогольних і слабоалкогольних напоїв з 23:00 до 10:00.

Читайте також: До травня триватимуть торги за посади в уряді

Про це повідомляє на своїй сторінці в соцмережі Facebook Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

Таке рішення суд прийняв 10 квітня.

"Зобов’язано Київраду припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції, яке полягає в ухваленні рішення, відповідно до якого встановлено, не передбачену законодавчими актами України, заборону реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об’єктах торгівлі торговельного, окрім закладів ресторанного господарства на території міста Києва з 23:00 до 10:00 години", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Кабмін затвердив угоду з Грузією про пряме сполучення через порти

Депутати Київради 22 вересня 2016 року ввели заборону на реалізацію суб'єктами господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю, алкогольних і слабоалкогольних напоїв на території Києва з 23:00 до 10:00. Відповідне рішення підтримали 86 депутатів Київради.

Рішенням передбачено, що заборона поширюється тільки на продаж алкоголю в закладах роздрібної торгівлі. Продаж спиртних напоїв і пива в ресторанних закладах у нічний час не забороняється.