Пожежа у Балаклеї знищила припасів на $1 млрд

Четвер, 13 квітня 2017 00:00 - Новини
Пожежа у Балаклеї знищила припасів на $1 млрд
В результаті пожежі на військовому складі неподалік міста Балаклія Харківської області пожежею було знищено боєприпасів на $ 1 млрд, розказав комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський.

Читайте також: В Раду на "килим" збираються викликати главу НАБУ

"Балаклея - це не перше, наприклад Богданівка, яка була 10 років тому, коли тиждень вибухало. Ми від Радянського Союзу успадкували мільйони тонн боєприпасів. У цих боєприпасах є ті, які вже не придатні, і ті, які нам дуже потрібні. Треба чітко виділити: ті, які нам потрібні, зберігати в спеціальних бетонних сховищах з системами пожежогасіння. А для тих, які не потрібні, повинна бути спеціальна програма для їх подальшого знищення ", - зазначив Пашинський.

Читайте також: Гройсман пропонує здати Тимошенко Росії

 
"У чому трагедія Балаклеї? Лежали десятки тисяч боєприпасів боєздатних і десятки тисяч боєприпасів небоєздатних. Коли пішла ця ланцюгова реакція, ми втратили на 1 млрд доларів боєприпасів. Це неприпустимо, тому що ми не така багата країна, яка може собі це допустити", - підкреслив він. Як повідомлялося, в ніч на 23 березня почалися вибухи на складах зберігання боєприпасів, розташованих неподалік від міста Балаклія Харківської області.