В Харкові відновили теплопостачання дитсадків та шкіл

Понеділок, 26 лютого 2018 14:45 - Новини
В Харкові відновили теплопостачання дитсадків та шкіл
У Харкові 26 лютого комунальні служби відновили теплопостачання всіх навчальних та медичних закладів, а підключення до тепломереж житлових будинків очікується впродовж дня.

Читайте також: Прорив тепломережі в Харкові: без опалення залишилась частина міста

Про це повідомив перший заступник міського голови Харкова Ігор Терехов в ефірі "Радіо Свобода".

 "На цю хвилину всі об’єкти соціальної сфери з теплом - це дитячі садки, школи, лікарня. Зараз триває запуск житлової сфери. Ремонтні роботи на магістральній лінії закінчуються, але ми її використовуватимемо як резервну, а по основній магістралі, яка свого часу була резервною, зараз уже повністю подається теплоносій", - заявив Терехов.

Згідно його слів, будинки підключатимуться до теплопостачання після виконання необхідних регламентних робіт, так званого "розповітрювання", це відбудеться впродовж дня.

24 лютого 2018 року близько 15:00 у Немишлянському районі Харкова через довготривалу експлуатацію стався порив труби магістральної тепломережі діаметром 700 мм.

Внаслідок цього, понад 660 будинків у двох районах міста залишилися без теплопостачання. Станом на 16:00 25 лютого без централізованого теплопостачання залишались 97 об'єктів: 81 багатоквартирний будинок; 5 медичних установ; 5 дитячих садків; 2 позашкільні установи та 4 школи Було прийняте рішення про розгортання чотирьох пунктів обігріву на базі загальноосвітніх шкіл для тимчасового розміщення та харчування мешканців навколишніх будинків, де відсутнє теплопостачання. Також підготовлено 6 мобільних пунктів обігріву.  

Як повідомлялось раніше інформагентством «АСПІ», фекаліями заливає будинки через прорив каналізації у Прилуках.