Суд залишив Труханова на свободі

Понеділок, 26 лютого 2018 16:52 - Новини
Суд залишив Труханова на свободі
Сьогодні в Солом'янському суді міста Києва розглядається апеляція НАБУ і САП на рішення щодо обрання запобіжного заходу для мера Одеси Геннадія Труханова, якого цей же суд раніше випустив на поруки під поручительство нардепа від БПП Дмитра Голубова.

Читайте також: Труханов подякував одеситам за підтримку

Нагадаємо, суд по ще одному фігуранту справи - заступнику Труханова Павлу Вугельману - перенесли на 12 березня. «Засідання перенесли на 12 березня на 15:00, матеріали справи не дійшли до суду», - про це в понеділок, 26 лютого заявив прокурор, який керує справою.

Представники НАБУ і САП вважають обрану міру запобіжного заходу підозрюваному Трухановому: «Такий, що не відповідає тяжкості злочину».

Зауважимо, що в грудні 2017 року, відразу після отримання детективами НАБУ постанови про проведення обшуків в ймовірно задіяних в корупційній схемі посадових осіб Одеської міськради, мер і його заступник виїхали за кордон і довгий час в Україні не поверталися. Такі дії, на думку слідства, можуть вказувати на ризик приховування зазначених осіб від органів досудового розслідування.

Апеляційний суд Києва, розглянувши заяву представників САП, але вирішив не змінювати запобіжний захід Геннадію Трухановому, залишивши його на свободу під піклуванням народного депутата Голубова.