Генпрокуратура направила до суду звинувачення для ще двох тітушок

Вівторок, 27 лютого 2018 14:56 - Новини
Генпрокуратура направила до суду звинувачення для ще двох тітушок
Завершено досудове розслідування стосовно двох цивільних осіб, яких звинувачують у перешкоджанні акціям протесту й застосуванні насилля в січні й лютому 2014 року в Києві.

Читайте також: Крисіну хлюпнули зеленкою в обличчя

Звинувачувальний акт спрямовано до Дарницького райсуду Києва, повідомляє речник Генеральної прокуратури Андрій Лисенко.

Одного зі звинувачених зараз тримають під вартою.

Обох їх звинувачують у злочинах, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 146, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 127, ч. 2 ст. 296, ч. 4 ст. 296, ст. 340 Кримінального кодексу України.

Йдеться про перешкоджання проведенню мітингів і демонстрацій із застосуванням фізичного насильства; групове хуліганство з особливою зухвалістю і з застосуванням предметів, заготовлених для завдання тілесних ушкоджень, а також у сприянні незаконному позбавленню волі людини та катуванні в ніч 21-22 січня 2014 року у складі угрупування "Оплот", а також у ніч із 18 на 19 лютого 2014 року в центрі столиці й на перехресті Великої Житомирської та Володимирської.

ГПУ зазначає, що загалом у провадженнях за епізодами тяжких та особливо тяжких злочинів "тітушок" під час Майдану повідомили про підозру 45 цивільним особам, 26 осіб перебувають у розшуку, стосовно 17 осіб звинувачувальні акти спрямували до суду.

6 осіб уже засуджено, з них 2 до позбавлення волі – і вироки вже набули чинності.

Як повідомляло раніше інформагентство АСПІ, суд засекретив текст вироку Крисіну за причетність до вбивства журналіста Веремія.