Директора філії "Укртрансгазу" підозрюють у виведенні 340 млн грн через тендери

П'ятниця, 14 квітня 2017 00:00 - Новини
Директора філії "Укртрансгазу" підозрюють у виведенні 340 млн грн через тендери
Поліція підозрює керівника філії "Виробниче ремонтно-технічне підприємство" Укргазенергосервіс "ПАТ" Укртрансгаз "Романа Флюнта в причетності до створення схеми на тендерах ТОВ "Український сучасний турбінний комплекс", що дозволило фірмі освоїти 340 млн грн.

 

Читайте також: Нафтогаз просить суд заарештувати рахунки Одеського припортового заводу

За даними слідства, директор "УКРСТК", керівник "ПРТП" Укргазенергосервіс "і ще одна людина, створили схему в 2014-2016 роках при проведенні тендерів з постачання запчастин до газоперекачувальних агрегатів, за результатами яких переможцем торгів було" УКРСТК ". Таким чином, фірм отримала замовлення на 340 млн грн.

Поліція стверджує, що "УКРСТК" завищило вартість запчастин і поставило їх держпідприємству не в повному обсязі.

Читайте також: Біглий Курченко планує отримати контроль над постачанням газу до України

Частина отриманих за результатами тендерів грошей - 57 млн ​​грн, фірма перерахувала на рахунки сумнівних суб'єктів господарської діяльності: ТОВ "Укрпромінновація", ТОВ "Магістральне будівництво", ПАТ "Факел", ТОВ "ВІП Стандарт", ТОВ "МГ Груп", ТОВ " промоушн Груп ", ТОВ" АНТСТРОЙ Плюс ", ТОВ" Сантаун ", ТОВ" СВ Альтера Київ ".

У суді слідчий клопотав про доступ до документів "Укртрансгазу" і "Укргазенергосервіс" щодо співпраці з "УКРСТК". Суд надав дозвіл на доступ до документів "Укртрансгазу", але відмовив у доступі до його філії. Слідчий в клопотанні вказав "Укргазенергосервіс", як юридична особа, але філія такого статусу не має.

Засновниками "УКРСТК" є Аліна Гладка і В'ячеслав Золотов. Золотов був комерційним директором ПАТ "Асфальтобетонний завод" АБ Столичний ". Заводом до недавнього часу володіли навпіл сім'я Сергія Тігіпка і ТОВ" Альфадорбуд "віце-президента" Золотих воріт "Віктора Ящука.

Майже всі тендери "УКРСТК" виграла з квітня 2014 по кінець 2016 роки виключно у "УТГ".