Укрзалізниця почала продаж онлайн-квитків ще на 2 потяги

Понеділок, 05 березня 2018 13:17 - Новини
Укрзалізниця почала продаж онлайн-квитків ще на 2 потяги
"Укрзалізниця" розширює перелік міжнародних поїздів, на які можна придбати квитки в режимі онлайн.

Читайте також: Укрзалізниця розпочала продаж квитків на регіональні потяги онлайн

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив в. о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов.

Тепер проїзні документи можна буде придбати на потяги № 36/35 Одеса – Перемишль та № 753/754 Ковель – Хелм. Залізничники наразі продовжують працювати над розширенням кількості міжнародних потягів, на які можна купити квиток через інтернет.

Торык послугу придбання квитків через інтернет було впроваджено на міжнародні поїзди № 705/706, 715/716 Київ – Перемишль та 751/752 Здолбунів – Хелм.

"На жаль, через технічні та бюрократичні моменти ця опція впроваджується не так швидко, як нам хотілося б. Але ми маємо чітку мету: онлайн-продаж квитків на всі міжнародні потяги. І продовжуємо роботу в цьому напрямі", - Кравцов.

Нагадаємо, придбані через інтернет квитки не потрібно обмінювати в касі. Достатньо пред’явити під час посадки на своєму смартфоні або, роздрукувавши заздалегідь, одразу йти до потяга. До того ж квиток, оформлений онлайн, практично неможливо загубити, адже його можна друкувати необмежену кількість разів з листа, що приходить на електронну пошту пасажира.

Квитки через інтернет можна придбати на всі потяги внутрішнього сполучення (у тому числі регіональні), крім додаткових. На міжнародні потяги, що курсують у сполученні з країнами СНД, пасажири в режимі онлайн можуть оформити й оплатити проїзд, після чого отримають бланк замовлення на електронну пошту, і його необхідно обміняти в залізничній касі на звичайний квиток.

Як повідомляло інформаційне агентство «АСПІ», вартість пасажирських перевезень "Укрзалізниці" має зрости на понад 20% в 2018 році.