Суд заарештував голову правління "Діві Банку"

Вівторок, 18 квітня 2017 00:00 - Новини
Суд заарештував голову правління "Діві Банку"
Печерський районний суд Києва заарештував голову правління "Діві Банку" Сергія Горбачевського.

Читайте також: Директора філії Уктрансгазу підозрюють у виводі коштів

Печерський суд Києва задовольнив клопотання Генеральної прокуратури про обрання запобіжного заходу голові правління "Діві Банку" Сергія Горбачовському у вигляді утримання під вартою строком на 2 місяці.

Горбачевський проходить як підозрюваний у справі про банкрутство "Інтеграл-банку".

27 лютого Печерський суд запобіжним заходом йому призначив домашній арешт в нічний час без права виїзду за кордон.

Національна поліція проводить розслідування відносно голови правління "Діві Банку".

Слідство встановило, що в січні 2015 року Горбачевський з метою незаконного збагачення шляхом зловживання службовим становищем на посаді заступника начальника казначейства "Інтеграл-банку" спільно з групою осіб заволодів коштами на суму 129 млн гривень.

Читайте також: Навіщо Гройсману прем'єрство

 У листопаді 2015 він був призначений головою правління "Діві Банку", а в лютому спільно з родичами став власником 82% акцій цієї фінансової установи.

Нагадаємо, цю фінустанову ще в Серпені 2015 визнали проблемною через відсутність коштів, що призвело до невиконання банком своїх зобов'язань перед вкладниками і кредиторами.
"Після віднесення ПАТ "Інтеграл-банк" до категорії проблемних були встановлені факти невідображення їм в бухгалтерському обліку документів клієнтів, що не виконані в установлений законодавством термін. Також погіршилися фінансові показники діяльності банку. Через відсутність коштів банк не виконував своєчасно і в повному обсязі законні вимоги вкладників та інших кредиторів. тобто всупереч вимогам статті 58 Закону України "Про банки і банківську діяльність", якою встановлено обов'язок власників істотної участі банку вживати своєчасних заходів для запобігання настання неплатоспроможності банку,
у банку не було зроблено своєчасних заходів по забезпеченню достатньої фінансової підтримки ПАТ "Інтеграл-банк", - пояснили своє рішення в НБУ.

Подальше розслідування фінансових операцій фінустанови, а також рішення керівництва банку були інтерпретовані НБУ, як шахрайські, що спричинило за собою кримінальне переслідування голови банку Сергія Горбачевського.