Партія Саакашвілі, «Рух Нових Сил» об'єднується з партією «Воля»

Середа, 19 квітня 2017 00:00 - Новини
Партія Саакашвілі, «Рух Нових Сил» об'єднується з партією «Воля»
Після довгих переговорів, партія Михайла Саакашвілі «Рух Нових сил» і партія «Воля» Юрія Дерев'янка вирішили об'єднатися. Про це лідери партій оголосили сьогодні, 19-го квітня на оглядовому майданчику біля Верховної Ради.

Читайте також: За допомогою до Трампа - Саакашвілі задіяв свої зв'язки з впливовими політиками

Екс-глава Одеської області раніше неодноразово повідомляв про консультації і наміри злиття з ідейно-близькими товаришами, такими як партія «Самопоміч», лідером якої є міський голова Львова Андрій Садовий, міжфракційним об'єднанням «Єврооптимісти» і всіма, хто виступає опозицією до «Блоку Петра Порошенка » і « Народного фронту ».

На презентації об’єднання також була присутня Ганна Гопко, депутат від «Блоку Петра Порошенка».
«Ми маємо за мету повне перезавантаження системи. Натхненні результатами Міхаела Саакашвілі в Грузії, ми вирішили об’єднатися в одну політичну силу. Ми не допустимо у складі руху колишніх регіоналів або їх помічників, комуністів або корупціонерів», - повідомила депутат.

Про те, джерело з оточення Саакашвілі пояснює інтерес самого екс-губернатора у зближенні з однодумцями, наявністю ресурсів, йому недоступних. "Фінанси – болісне питання. Тому Михайло хоче об'єднатися, пропонуючи свою популярність і сподіваючись на їх спонсорів і західні гранти", - говорить джерело.

Мабуть, саме в пошуку цих ресурсів Саакашвілі вирішив об'єднатися з партією «Воля».

Глава партії «Воля» Юрій Дерев'яненко з 2012 року є народним депутатом і на позачергових парламентських виборах, 26 жовтня переміг на мажоритарному окрузі в Івано-Франківській області, будучи висуванцем від партії «Воля».

Минуле Дерев`янко  дуже тісно пов'язане з одіозним народним депутатом від Партії Регіонів Юрієм Іванющенко (відомим також як Юра Єнакіївський). Фірма народного депутата НПП «Енерготехнології» спільно з банком «ТК Кредит» Іванющенко виступала засновниками благодійної організації «Фонд підтримки вітрильного спорту».

Після виборів, один із лідерів «Волі» Єгор Соболєв (зараз депутат від фракції «Самопоміч») повідомив, що «величезною помилкою було взяти в партію і залучити до створення люстраційного законодавства Юрія Дерев'янка. Це дуже талановитий шахрай, за яким стоять величезні угруповання з викачування грошей платників податків».

Виходячи з офіційно задекларованих доходів, Дерев'янко входить в топ найбагатших депутатів VIII скликання. Загальна сума доходів - 416, 2 млн грн. Також сім'я Деревянко володіє ділянками землі в Київській області, загальним розміром - 14 га, будинком на 700 кв. м в елітному районі Конча-Заспи, автопарком на 10 автомобілів люкс класу.

Ще один наближений до Юрія Богдановича народний депутат – Ірина Суслова (раніше член партії «Воля»), яка позиціонує себе головним люстратором нового парламенту. За інформацією в ЗМІ, Ірина раніше вважалася помічником народного депутата від Партії Регіонів Ірини Бережної. За даними офіційної декларації народний обранець отримала 107 тис. грн за статтею «подарунки, призи, виграші».

За словами самого Дерев'янко, переговори по об'єднанню політичних сил, підтримують ідеї Майдану та йдуть, починаючи з 2015 року. За його припущенням, в нову політичну силу можуть увійти позафракційні депутати, такі як Володимир Парасюк і Віктор Чумак.