Мартиненко: Я доведу свою невинність і притягну до кримінальної відповідальності керівництво НАБУ

Понеділок, 24 квітня 2017 00:00 - Новини
Мартиненко: Я доведу свою невинність і притягну до кримінальної відповідальності керівництво НАБУ
Екс-нардеп Микола Мартиненко назвав звинувачення НАБУ і САП проти себе політичною фальсифікацією, інспірованою «грузинською мафією», і звернувся до Президента із закликом відреагувати на таку роботу цих антикорупційних органів.

Читайте також: В Раді прокоментували арешт "касира Яценюка"

"Я хочу звернутися до Президента, щоб він відреагував ... Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура сьогодні перетворилися на філію" грузинської мафії ", - заявив Микола Мартиненко.

"Це дешеве піар-агентство займається тим, що воно фальсифікує справи, кидає людей за ґрати і жодної справи не доводить до кінця. Ніякої боротьби з корупцією немає. Є дешеве піар-агентство, яке грає в політику", - констатував екс-нардеп . На уточнююче запитання журналістів, чи бачить грузинський слід у своїй справі, Микола Мартиненко відповів: "Іншого не бачу. Це не антикорупційна організація. Це чисто політичний проект".

Читайте також: політичні маріонетки  Ахметова

Щодо своїх подальших планів Микола Мартиненко сказав: "Перше: я доведу свою невинність, в тому числі в суді. І друге: обов'язково притягну до кримінальної відповідальності як керівництво НАБУ, так і кожного виконавця, який цим питанням займається".