До САП передано остаточну підозру щодо глави ЦВК

Понеділок, 24 квітня 2017 00:00 - Новини
До САП передано остаточну підозру щодо глави ЦВК
Сьогодні Національне антикорупційне бюро передало до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури остаточну підозру щодо голови ЦВК Михайла Охендовського. Про це під час брифінгу повідомив директор НАБУ Артем Ситник.

Читайте також: Схеми Насірова по ухилянню від податків

«Сьогодні ми передали остаточну підозру главі ЦВК до Антикорупційної прокуратури. Ми готові передати колегам в прокуратурі всі докази, зібрані у цій справі для того, щоб цю остаточну підозру було погоджено », - повідомив О.Ситник.

13 грудня минулого року детективи НАБУ повідомили голові ЦВК Михайлу Охендовському про підозру у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч.3 та ч.4 ст. 368 Кримінального кодексу України ( «Одержання хабара у великому і особливо великому розмірах особою, яка займає особливо відповідальну посаду»). Зазначені статті діяли на момент вчинення злочину. Йдеться про «чорну бухгалтерію Партії регіонів».

Однак в березні 2017 голову Центральної виборчої комісії України Михайла Охендовського оголосили постраждалим в кримінальному провадженні про дії детективів Національного антикорупційного бюро України до нього.

Читайте також: Політичні маріонетки Ахметова

Згодом Генеральна прокуратура України закрила справу, яка була відкрита за рішенням Печерського районного суду Києва, про порушення САП і НАБУ прав голови ЦВК Михайла Охендовського.