ВР призначила Людмилу Денисову омбудсменом

Читайте також: Гонтареву звільнили з посади голови Нацбанку
Онлайн-трансляцію засідання Ради вів телеканал 112 Україна.
"Я прошу дати мені подання на зняття з Людмили Денісової повноважень народного депутата України, і ми його зможемо проголосувати ще сьогодні після наступного питання порядку денного", - сказав спікер парламенту Андрій Парубій після голосування.
Зазначимо, 27 квітня 2017 року завершилася 5-річна каденція перебування Валерії Лутковської на посаді уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
Навесні минулого року, 25 травня, офіційні документи трьох кандидатів були опубліковані в офіційному виданні "Голос України". Йдеться про Сергія Алєксєєва, Людмилу Денисову та Андрія Мамалигу.
Цього ж дня парламентський комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин розглядав питання відповідності цих кандидатів на посаду омбудсмена формальним професійним критеріям. Комітет визнав, що три кандидатури відповідають таким критеріям.