Україна повністю припинила енергопостачання окупованій частині Луганської області

Вівторок, 25 квітня 2017 00:00 - Новини
Україна повністю припинила енергопостачання окупованій частині Луганської області
Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив і. о. голови державної компанії - оператора об'єднаної енергосистеми "Укренерго" Всеволод Ковальчук.

"Цієї ночі повністю припинено енергопостачання тимчасово неконтрольованих територій Луганської області", - написав він.

Читайте також: Політичні маріонетки Ахметова

Нагадаємо, раніше Кабмін прийняв постанову №263, яка зобов'язувала регіональну енергопостачальну компанію "Луганське енергетичне об'єднання" постачати електроенергію на тимчасово окуповану територію Луганської області незалежно від рівня оплати. При цьому компанія вже неодноразово повідомляла в Міністерство енергетики і вугільної промисловості та інші держоргани про те, що з боку споживачів із зони АТО накопичилися великі борги.

У грудні 2016 року через борги компанія тимчасово припиняла електропостачання комунального підприємства "Попаснянський районний водоканал", який подавав воду в окремі райони Донецької і Луганської областей, тимчасово непідконтрольні української влади.

Читайте також: Терористи на Донбасі отримали нові вказівки від кураторів з Кремля

Станом на 2 грудня заборгованість цього підприємства перед "Луганським енергетичним об'єднанням" становила близько 124 мільйонів гривень. 20 квітня поточного року генеральний директор "Луганського енергетичного об'єднання" Володимир Грицай заявив, що поставки електроенергії на тимчасово окуповані території Луганської області будуть повністю зупинені з 25 квітня.