Новим головним люстратором вибрали Анастасію Задорожну

Вівторок, 25 квітня 2017 00:00 - Новини
Новим головним люстратором вибрали Анастасію Задорожну
Опубліковані результати конкурсу на посаду нового директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції.

Читайте також: До САП передано остаточну підозру Охендовському

Конкурс виграла Анастасія Задорожна, набравши 19,05 бала. Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту. Двох конкурсантів Сергія Козиренко і Вікторію Білак, що зайняли третє і четверте місце, вибрали на посаду головного спеціаліста відділу правового забезпечення та науково-аналітичної роботи, і провідного спеціаліста відділу інформаційно-аналітичної роботи та взаємодії з громадськими інститутами відповідно.

Заступником директора стала Олександра Чіковані, яка раніше також брала участь в конкурсі на посаду керівника департаменту люстрації.

Задорожна народилася 4 липня 1988 року.

У 2010 році закінчила Київський національний університет внутрішніх справ, спеціальність "правознавство".

Працювала головним спеціалістом відділу правового забезпечення та науково-аналітичної роботи департаменту люстрації.

Також з 17 березня 2017 року було і. о. директора люстраційного департаменту.

З липня 2010 року перебуває в шлюбі.

Задорожна була офіційним помічником-консультантом депутата Верховної Ради Олега Барни ( "Блок Петра Порошенко") і депутата парламенту 6-го скликання від "Блоку Юлії Тимошенко" Еліни Шишкіної.

У декларації про доходи нового люстраторів за 2016 рік вказано дві квартири в Києві, площею 66,70 м2 та 44,40 м2 та три автомобілі в спільному володінні з чоловіком Олексієм Задорожним - Skoda Octavia 2013 року випуску, Daewoo Lanos 2006 року випуску і Subaru Forester 2006 року випуску.

У 2016 році Задорожна задекларувала 149 тис. грн доходів від відчуження двіжемого майна, 113 тис. грн зарплати і 4194 грн страхових виплат.

Як вже повідомлялося раніше, 6 грудня 2016 року Мін'юст оголосив конкурс на заміщення вакантної посади директора департаменту з питань люстрації після звільнення Тетяни Козаченко. Але в січні міністерство не змогло обрати директора департаменту з питань люстрації і оголосило повторний конкурс на посаду.

Читайте також: Мартиненко погрожує судовим позовом до керівництва НАБУ

7 березня Мін'юст вдруге не зміг обрати директора департаменту люстрації, після чого був оголошений новий конкурс.