ДФС без Насірова стала працювати ефективніше

Четвер, 27 квітня 2017 00:00 - Новини
ДФС без Насірова стала працювати ефективніше
Митниці Державної фіскальної служби до 26 квітня 2017 року вже виконали поточний план, йдеться в повідомленні відомства.

Читайте також: Кому вигідно перетворити державний порт у "бердянську республіку"

Міністерством фінансів на квітень 2017 були доведені індикативні показники по забезпеченню митних платежів в сумі 21,3 млрд грн.

Дострокового виконання планових показників по надходженню митних платежів вдалося досягти завдяки заходам щодо детінізації економіки, проведення системної антикорупційної роботи та вдосконалення процесів адміністрування, рапортують в ДФС.

 Як прокоментував цю новину один з політичних оглядачів: «Якщо зі служби вигнати ще одного діяча - такого ж досвідченого корупціонера, як і Насіров, а саме - його зама Продана, то ДФС зможе за тиждень виконувати поставлені перед нею плани».

Нагадаємо, 3 березня Романа Насірова на час розслідування відсторонили від посади керівника ДФС. В.о. глави був призначений заступник відомства Мирослав Продан.

В середині березня прем'єр Володимир Гройсман повідомив, що фіскальна служба направила на Одеську митницю спецпідрозділ, який за 5 днів виконало місячний план надходжень.

Читайте також: Очільник горіхової мафії очолив ДФС

НАБУ підозрює Насірова в тому, що він в період з травня 2015 по березень 2016 прийняв ряд безпідставних і незаконних рішень про розстрочення сум платежів з рентної плати за користування надрами, задіяних в так званій "газовій схемі Онищенко", що завдало збитків державі на загальну суму 2,019 млрд грн.