Справа Труханова: суд по одному з фігурантів перенесли

Вівторок, 20 березня 2018 16:13 - Новини
Справа Труханова: суд по одному з фігурантів перенесли
Апеляційний суд Києва переніс розгляд клопотання про відсторонення від посади директора департаменту комунальної власності Одеської міськради Олексія Спектора на 4 квітня.

Читайте також:  Суд залишив Труханова на свободі

 Про це розповів прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Валентин Мусіяка, передає кореспондент РБК-Україна.

«Засідання по справі Спектора не відбулось. Відповідно засідання перенесли. Суддя пішов у відпустку. Наступне буде аж 04.04.2018", - повідомив прокурор.

По справі розкрадання коштів на купівлю Одеською міською радою будівель збанкрутілого заводу "Краян" для "Європейської мерії" за 185 млн гривень суд обрав запобіжний захід двом чиновникам, які повернулися в Україну після відряджень. Так, 20 лютого було обрано запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту директору департаменту комунальної власності Одеської міськради Олексію Спектору та голові комісії міськради з питань комунальної власності Василю Скребету. Крім того, на них були покладені обов'язки: з'являтися за першим викликом, не відлучатися з місця проживання без дозволу, повідомляти про зміну місця проживання, утримуватися від спілкування з фігурантами виробництва, здати закордонний паспорт і носити електронний браслет.

Як повідомляло раніше інформагентство АСПІ, Труханов подякував одеситам за підтримку.