"Жванія - неадекватний, він бажає, щоб мої діти носили мені передачі в тюрму", - Мартиненко

П'ятниця, 28 квітня 2017 00:00 - Новини
"Жванія - неадекватний, він бажає, щоб мої діти носили мені передачі в тюрму", - Мартиненко
Екс-депутат ВР Микола Мартиненко прокоментував звинувачення його в контролі над компанією STEUERMANN. на його думку, основним аргументом слідства є свідчення Давида Жванії, екс-депутата, який в минулому був бізнес-партнером Мартиненко.

Читайте також: У РФ затримали єкс-нардепа втікача Шепелєва

"2013 рік. Я перебуваю в опозиції. І, виявляється, маю колосальний вплив для того, щоб почати контракт з держпідприємством при Януковичі? Ха-ха-ха. Я уважно прочитав матеріали справи. Мені закидають статтю 255 КК, це" організація злочинного угруповання ". Так в 2013 році ми готувалися до того, щоб був Майдан! Далі прокурори пишуть: Матиненко контролював STEUERMANN. Чому? тому що дав свідчення Жванія. Повторюю те, що сказав на суді: Жванія - неадекватний, він бажає, щоб мої діти носили мені передачі в тюрму. Я з ним зараз не спілкуюся і до його показань ставлюся відповідно. Я до STEUERMANN не маю ніякого відношення і ніколи там не працював. Далі написано взагалі унікальні речі: Мартиненко вирішив приховати діяльність цієї злочинної групи, пішов у підпілля. Це взагалі фантасмагорія! Потім вони пишуть, що Мартиненко тримає на держпосади якихось людей! Да уж, особливо це було актуально в 2013-му, коли я був в опозиції "- говорить він.

Читайте також: Ляшко влаштував шоу в прокуратурі

Також Мартиненко стверджує, що свідчення інших свідків - зокрема, директора "Діамантбанку" Олександра Рибалкіна також далекі від правди.

- Про Рибалкін взагалі не хочу говорити. Людина, яка перебуває під кримінальним переслідуванням за те, що вкрав гроші. Він намагається мене обмовити. Адже він звертався до мене, щоб я його рятував, виручав, - розповів Мартиненко.