Міносвіти: всі перші класи отримають безкоштовне LEGO

Субота, 24 березня 2018 09:54 - Новини
Міносвіти: всі перші класи отримають безкоштовне LEGO
Компанія The LEGO Foundation безкоштовно забезпечить конструкторами власного виробництва усі перші класи протягом 2018-2019 року. А це близько 17 тисяч шкіл України. Відповідну домовленість було досягнуто між вказаною компанією та Міністерством освіти.

Читайте також: Електронні підручники почнуть впроваджувати в школах з 2018 року

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Восени 2018 року всі перші класи отримають безкоштовно набори LEGO для навчання. Крім того, компанія-виробник готова всіляко допомагати педагогам в опануванні методики використання конструкторів для розвитку дітей. Планується, що першокласники отримають набори «Шість цеглинок», а на кожен клас буде виділено конструктор «LEGO Play Box». 20 березня цього року з Данії до України виїхала перша вантажівках з наборами LEGO для 100 шкіл.

Віце-президент The LEGO Foundation, голова програми «Спільноти навчання через гру» Каспер Оттоссон Канструп зазначив, що на сьогодні це один із наймасштабніших проектів The LEGO Foundation. Крім того, він впевнений, що вказана співпраця «допоможе дітям розвивати уміння та навички, що забезпечать у майбутньому здатність особистості успішно навчатися».

Як повідомляло раніше інформагентство «АСПІ», новий аеропорт збудують в Дніпрі.