Україна перейшла на літній час: звіряємо годинники

Неділя, 25 березня 2018 09:17 - Новини
Україна перейшла на літній час: звіряємо годинники
25 березня Україна перейшла на літній час. О 3-й годині ночі стрілки годинника були переведені на одну годину вперед. Тобто третя година ночі автоматично стала четвертою. Таким чином, українці сплати цієї ночі на одну годину менше.

Читайте також: NASA зібрало перший врожай у космосі

Але якщо восени перехід на зимовий час давав можливість спати на годину більше, весняні зміни часу на 60 хвилин вперед більшістю людей сприймається набагато важче. Медики вважають, що перехід на літній час саме в вихідний день є вдалим рішенням. Оскільки в неробочий день простіше адаптуватися до нового режиму.

Така практика започаткована в Україні з 1981 року.

Відповідно до постанови Кабміну від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України" з урахуванням порядку обчислення часу, що діє в країнах Європи з 1996 року, постановлено запровадити на території України такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3 годині на 1 годину вперед і в останню неділю жовтня о 4 годині на 1 годину назад.

Як повідомляло раніше інформагентство "АСПІ", курс долара в Україні залишається стабільним.