НАЗК планує обрати нового керівника в середу

Вівторок, 27 березня 2018 12:07 - Новини
НАЗК планує обрати нового керівника в середу
Нового керівника Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) планують обрати на позачерговому засіданні в середу, 28 березня.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Читайте також: Соломатіна оприлюднила матеріали про корупцію у НАЗК

Початок засідання заплановано на 14 годину.

Як відомо, термін повноважень чинного керівника - Наталії Корчак - закінчується саме 28 березня 2018 року. Вона вже заявила, що не планує переобиратися на другий термін.

Корчак обіймала посаду глави НАЗК упродовж двох років, з 28 березня 2016 року. Вона була одним з перших трьох членів нового агентства, обраних конкурсною комісією та затверджених Кабміном на засіданні 11 грудня 2015 року.

Національне агентство з питань запобігання корупції є центральним органом виконавчої влади, що має спеціальний статус, який формує та реалізує державну політику у сфері боротьби з корупцією. Створення НАЗК передбачав закон України "Про запобігання корупції", прийнятий парламентом 14 жовтня 2014 року. Створено НАЗК було 18 березня 2015 року. Воно має превентивну функцію, зокрема - перевірки декларацій держслужбовців і стилю їхнього життя, розкриття інформації про факти корупції або зловживання посадою. Запуск подібного Агентства був однією з вимог Євросоюзу для впровадження безвізового режиму з Україною.

Як повідомляло інформагентство АСПІ, НАЗК закрило доступ НАБУ до е-декларацій.