Волкер повідомив, коли відвідає Донбас

Середа, 28 березня 2018 10:28 - Новини
Волкер повідомив, коли відвідає Донбас
Спеціальний представник Державного департаменту США в справах України Курт Волкер заявив, що в квітні-травні відвідає Україну і зону конфлікту на Донбасі.

Читайте також: Фінляндія направить миротворців на Донбас

Про це він розказав в інтерв’ю "Голосу Америки". 

"Я відвідаю східну частину країни, щоб побачити зону конфлікту з українського боку. Хочу зустрітися з українськими колегами в Києві. Але до того дуже хотілося б почути відповідь від Росії, щоб розуміти, про що ми можемо говорити. В будь-якому випадку дуже важливо тримати увагу на цьому конфлікті, тому що там досі відбувається гаряча фаза війни. Люди досі воюють, помирають, віддають свої життя, несуть втрати, населення перебуває під величезним ризиком відключення води, тепла, зараження середовища. Це жахливо для людей. І думаю, люди, що там проживають, мають знати, що світ це бачить і хвилюється про них", - повідомив він.

Він також зазначив, що дії Росії продовжують бути агресивними в усьому світі

"Ми вже працюємо над цим. Ми вже перебуваємо у постійному контакті з Білим домом щодо України. Ми маємо дуже чітку позицію. Працюємо дуже тісно з нашими союзниками та друзями в Європі, а також з українським урядом. Ми насправді дуже розчаровані тим, що дії Росії продовжують бути настільки агресивними в усьому світі. Чи це атаки у Великобританії з застосуванням отрути, чи в Сирії, чи продовження порушень перемир’я в Україні", - додав Волкер.  

Як писало інформагентство АСПІ, Порошенко обговорив введення миротворців ООН на Донбас з Волкером.