Ейфорія пройшла: росіяни більше не хочуть відпочивати в Криму

Четвер, 04 травня 2017 00:00 - Новини
Ейфорія пройшла: росіяни більше не хочуть відпочивати в Криму
Анексувати Крим став лідером по спаду туристичної популярності серед росіян.

Читайте також: В МЗС України перелічили країни, куди можна потрапити по безвізу

Як відзначають російські таблоїди, які проводили дослідження, в цьому році в період травневих свят півострів відвідало на 50% менше туристів, ніж роком раніше. На літній сезон - перспективи не кращі.

Причиною такої динаміки, за оцінками дослідників, стало відкриття для росіян турецьких курортів, доступ до яких був проблемним у зв'язку з політичним протистоянням двох держав. Серед інших причин відзначається також зміцнення курсу рубля і погодні умови - через низькі температур курортники стали віддавати перевагу більш теплим краям.

"І все ж на першому місці - кримські ціни. Платити втридорога за не самий, треба визнати, хороший сервіс не жадають навіть найпалкіші шанувальники кримських красот", - йдеться в матеріалі. Нагадаємо, в квітні російські туроператори заявляли, що число проданих ними турів до Криму на травневі свята скоротилося на 50%, подекуди - навіть на 60%. За підсумками попереднього бронювання відзначається і падіння попиту на високий сезон.

У свою чергу, т.зв. «Міністр курортів і туризму» Сергій Стрельбицький заявляє, що в поточному році Крим за кількістю відпочиваючих перевищить торішні показники. Свій оптимізм чиновник пояснює тим, що 1 травня два рази потрапив на трасі в пробку.