Суд заарештував на 2 місяці керуючу ТЦ в Кемерові

Середа, 28 березня 2018 15:24 - Новини
Суд заарештував на 2 місяці керуючу ТЦ в Кемерові
Заводський районний суд Кемерова заарештував строком на 2 місяці керуючу торгово-розважального центру "Зимова вишня" Надію Судденок, де сталася пожежа.

Читайте також: Гройсман висловив співчуття у зв'язку з трагедією в Кемерові

Про це повідомляє "Інтерфакс".

"Суд постановив задовольнити клопотання слідства і обрати Судденок запобіжний захід у вигляді взяття під вартою до 25 травня", - сказав суддя Дмитро Шандров.

Він зазначив, що у кримінальній справі проходять 49 потерпілих, їх показання залучені до розслідування.

Нагадаємо, що вчора суд продовжив до 72 годин термін затримання технічного директора ТРЦ "Зимова вишня" Георгія Соболєва, керуючої Надії Судденок, Олександра Нікітіна та Ігоря Полозиненко - співробітника і керівника компанії "Системний інтегратор", що займалася обслуговуванням пожежної сигналізації в ТРЦ.

Сьогодні під час судового засідання охоронець ТЦ не визнав своєї вини, а технічний директор Георгій Соболєв в свою чергу заявив про численні проблеми в будівлі центру. За його словами, він не знав про несправності системи оповіщення.

Ймовірною причиною пожежі в торговому центрі "Зимова вишня" в Кемерові є підпал на четвертому поверсі будівлі в "сухому" басейні. У той же час перевіряються і інші версії.

Як повідомляло раніше інформагентство АСПІ, торгові центри Києва обстежать на пожежну безпеку.