Facebook значно посилив охорону для своїх користувачів

Четвер, 05 квітня 2018 14:44 - Новини
Facebook значно посилив охорону для своїх користувачів
Після незаконного доступу до даних користувачів у Facebook, компанія негайно реабілітує систему та незначною мірою змінює функціонал.

Головний технічний директор Mike Schroepfer, повідомив на головному сайті Facebook, що свої обіцянки з приводу вивчити всі можливі варіанти злому та методи обробки персональних даних, вони виконають в найближчий час і про успішні зміни буде інформувати своїх користувачів.

Читайте Також: Цукерберг на сторінках британських ЗМІ вибачився за витік даних Facebook

Компанія змінила функціонал Facebook, а саме :

- Користувачі більше не зможуть бачити хто піде на захід, які публікуються в соцмережі. Тільки після дозволу адміністратора, вам зможуть надати доступ до цих даних.

- Буде відключена функція пошуку людей через мобільний телефон або електронну пошту.

- Всі дзвінки, які старіше більше одного року, будуть автоматично видалені.

- Починаючи з 9 квітня буде показано посилання у верхній частині каналу новин, аби користувачі мали змогу бачити, які програми вони використовують і якої інформацією вони поділилися з певними додатками. І найголовніше, це те, що буде показано людям чи їхня інформація, можливо, належним чином поділена з Cambridge Analytica.

Компанія надіється, що ці зміни допоможуть захистити інформацію користувачів Facebook.

Нагадаємо, що в США стався незаконний доступ до даних персональних 50 мільйонів користувачів у соціальній мережі Facebook.