Охоронець Яроша в Кам'янському прострілив таксисту ноги за відмову відповідати на гасло

Понеділок, 15 травня 2017 00:00 - Новини
Охоронець Яроша в Кам'янському прострілив таксисту ноги за відмову відповідати на гасло
Небажання водія таксі відповісти пасажирам на гасло "Слава Україні!" спричинило їх бурхливу реакцію, і вони вирішили з'ясувати, чому водій не відповів. Справа дійшла до конфлікту і з'ясування відносин за допомогою вогнепальної зброї.

У н.п. Кам'янське (колишній Дніпродзержинськ) відбулася перестрілка, в результаті якої поранення отримали двоє людей. У застосуванні зброї підозрюють члена партії "ДІЯ" і охоронця Дмитра Яроша.

"Небажання водія таксі відповісти пасажирам на вітання" Слава Україні! "Спричинило їх бурхливу реакцію, і вони вирішили силою вимагати відповіді. За словами очевидців, двоє пасажирів завдали удару водієві ззаду, Їм на підмогу прийшов ще один учасник конфлікту. Уже в розпалі сварки розбушувалися пасажири почали бити машину. в хід пішло вогнепальну зброю: один з них прострілив водієві таксі обидві ноги ", - наголошується в повідомленні. На місце події приїхали інші таксисти, які підключилися до конфлікту. Один з них також був поранений.

1494829119 5691

В даний момент постраждалі перебувають у лікарні, на місці події працюють співробітники поліції. Двох учасників конфлікту затримали на місці, одному вдалося втекти. Як кажуть очевидці, чоловіки, які напали на таксиста, вели себе збуджено і крім пістолета у них була телескопічна біта.