В столиці обмежать паркування на поминальні дні

Субота, 14 квітня 2018 08:44 - Новини
В столиці обмежать паркування на поминальні дні
Київська влада збільшить кількість громадського транспорту на маршрутах, що прямують до кладовищ.

Про це повідомляє прес-центр КМДА. Відповідні схеми маршрутів опубліковано на сайті.

«15, 16, 17, 18 квітня, а також 9 травня КП «Київпастранс» організовує додаткові спеціальні автобусні маршрути та збільшує кількість рухомого складу на існуючих маршрутах звичайного режиму руху, які забезпечують перевезення пасажирів до міських кладовищ», - йдеться в повідомленні.

Крім того, в адміністрації попередили, що 15 квітня заборонять паркувати автомобілі на вулиці Електротехнічній, заїжджати на вулицю Крайню і їздити по вулиці Маршала Жукова (на ділянці від вулиці Кіото до вулиці Миколи Матеюка), крім автобусів великої місткості та спецтранспорту.

Крім того, 15 квітня рекомендують скасувати роботу ринків "Троєщина", "Фермер", біля станції метро "Петрівка" ("Книжковий ринок", "Господарський ринок", "Петрик"), ринку "Деміївський", комплексу торгових об'єктів, розміщених у тимчасових спорудах на вул. Ізюмській, 7. А ось 17 квітня КМДА рекомендує скасувати роботу ринку "Деміївський", а також комплексу торгових об'єктів, розміщених у тимчасових спорудах на вул. Ізюмській, 7.

Читайте також: 7 бальні затори скували Київ

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у Києві 14-16 квітня 2018 року очікується високий (4 класу) рівень пожежної небезпеки. Фахівці закликають киян максимально обережно поводитися з вогнем, особливо в лісопаркових зонах, і нагадують про правила поведінки в разі виникнення пожежі.