Кабімн виділив 1 млрд гривень на модернізацію початкової школи

Субота, 24 лютого 2018 17:10 - Новини
Кабімн виділив 1 млрд гривень на модернізацію початкової школи
Уряд запроваджує нові стандарти в системі освіти. І це стосуються не тільки процесу навчання, а й створення відповідного середовищі для учнів та працівників школи.

Читайте також: Грип в Україні: карантин в школах Ужгорода продовжили до 5 березня.

Про це на своїй сторінці Facebook повідомляє прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Уряд планує оснащати початкові школи новим обладнання та меблями. На ці потреби виділено з держбюджету 1 млрд гривень. Крім того, 386 млн грн буде спрямовано на масштабне підвищенням кваліфікації вчителів,  а 163 млн грн - на придбання техніки для початкової школи.

Володимир Гройсман акцентував увагу на тому, що у 2017 році зарплата вчителів зросла на 50%, з першого січня 2018 року – ще на 25%. Також, прем’єр-міністр планує сформувати до навчання інший психологічний підхід, а також сприяти у відкриті талантів та можливостей українських школярів.

Нагадуємо, що Кабмін затвердив державний стандарт початкової освіти. Нововведення запровадять з 1 вересня 2018 роки. Серед іншого, школярі навчатимуться 12 років.

Як зазначавало раніше інформагентством «АСПІ», в українських школах об'єднають в один предмет фізику, хімію, біологію та географію.