11 березня 2022

Сьомий день зимових Паралімпійських ігор у Пекіні приніс Україні шість медалей, із них три золоті. Вони були здобуті в різних класах біатлонних гонок на 12,5 км.

11 березня, 22:34
8 березня 2022
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Усі вони були отримані в різних класах біатлонних перегонів на 10 км. У загальному медальному заліку Україна посідає друге місце із 17 медалями (6 золотих, 7 срібних і 4 бронзових).

8 березня, 21:48
5 березня 2022
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

Нашій збірній не було рівних у спринтерських перегонах парабіатлоном. У перший день змагань українці здобули сім медалей різного калібру. .

5 березня, 18:44
5 вересня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Спорт

Український плавець Максим Крипак ще до офіційного завершення Паралімпіади-2020 гарантував собі звання найтитулованішого спортсмена цих Ігор. Крипак завоював у Токіо сім нагород, із них – п'ять золотих.

5 вересня, 10:36

У передостанній день Паралімпіади-2020 на скарбничці української збірної з'явилися чотири нові нагороди. Наші атлети змогли завоювати три срібні та одну бронзову медалі.

5 вересня, 09:54
4 вересня 2021

Бігун Ігор Цвєтов, який запам'ятався тим, що відмовився обніматися з росіянами, знову піднявся на п'єдестал з тими ж представниками ПКР. Цвєтов став другим у бігу на 200 метрів.

4 вересня, 15:10
3 вересня 2021

Український спортсмен Максим Крипак завоював вже п'яту золоту нагороду на Паралімпіаді-2020 у Токіо. Плавець також встановив новий рекорд, пропливши дистанцію у 200 метрів за 2 хвилини 05,68 секунди.

3 вересня, 15:53
1 вересня 2021

Легендарна українська спортсменка Лідія Соловйова зупинилася за крок від медалі Токіо-2020. У паверліфтингу наша спортсменка посіла четверте місце та оголосила про завершення кар'єри.

1 вересня, 08:22
31 серпня 2021

На паралімпійських змаганнях з паверліфтингу Україна завоювала дві медалі. Їх здобули дебютантки  Мар'яна Шевчук та Наталія Олійник, у своїх вагових категоріях здобули "золото" та "срібло". Однак головна надія 42-річна Лідія Соловйова фінішувала четвертою.

31 серпня, 16:57

27-річний легкоатлет Ігор Цвєтов заявив, що відмовився від фото з росіянами на Паралімпіаді в Токіо з поваги до України. Напередодні Цвєтов завоював срібну медаль у забігу на 100 метрів.

31 серпня, 13:01

У Токіо на Паралімпіаді-2020 український велогонник Єгор Дементьєв виграв "срібло" при заїзді на 32 кілометри. Його випередив спортсмен з Нідерландів Даніель Абрахам Гебру.

31 серпня, 10:31
30 серпня 2021

Українські атлетки Яна Лєбєдєва та Зоя Овсій посіли друге та третє місця у дисципліні з метання диску. Утім, спочатку наші спортсменки були лідерками змагань після виступу сімох параатлеток у Токіо.

30 серпня, 19:07

Українські спортсмени продовжують тріумфальну ходу на паралімпійських змаганнях. У Токіо українська тенісистка Марина Литовченко поповнила скарбничку нашої паралімпійської збірної золотою медаллю.

30 серпня, 11:45