22 жовтня 2020

Ренат Кузьмін, нардеп від ОПЗЖ, опублікував документи про реєстрацію в ЄРДР і початок розслідування за фактами незаконного "захоплення державної влади, широкомасштабних розкрадань і легалізації "брудних" грошей організованою злочинною групою у складі" Жванії, Порошенка, Турчинова, Яценюка, Парубія, Клімкіна, Кондратюка, Мартиненка.

22 жовтня, 12:39
25 липня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Колишній народний депутат Давид Жванія заявив про готовність свідчити Офісу Генпрокурора про використання Євромайдану п'ятим президентом Петром Порошенком, колишнім секретарем Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександром Турчиновим та мером Києва Віталієм Кличком для захоплення влади. Жванія підкреслив, що єдиною його вимогою є гарантії особистої безпеки.

25 липня, 17:00
16 грудня 2018
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Дональд Трамп погодився видати Туреччині ісламського проповідника Фетхуллаха Гюлена, якого звинувачують у організації спроби державного перевороту в липні 2016 року.

16 грудня, 13:53
22 листопада 2018
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Міжнародні дослідники і російські журналісти заявляють, що ідентифікували другого співробітника російських спецслужб, причетного до неуспішного перевороту в Чорногорії.

22 листопада, 14:58
16 липня 2018
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

В Оболонском районном суде Киева сегодня проходит заседание по сути в деле о госизмене и пособничестве ведению войны Виктора Януковича, на котором по видеосвязи допрашивают бывшего начальника службы безопасности беглого президента Константина Кобзаря.

16 липня, 10:26