Поліцейський флешмоб до Дня захисту дітей

Четвер, 01 червня 2017 00:00 - Фотогалереї 2804
Поліцейський  флешмоб  до Дня захисту дітей
Представників МВС та Нацполіції під гаслом «Поліція з дітьми!» провели 1 червня на Софіївській площі флешмоб.  На досить незвичному заході поліцейські співали і танцювали з дітьми, познайомили з службовими собаками та продемонстрували їх в дії, презентували кавалерійські підрозділів та підрозділи аеропідтримки. І найголовніше – вручили дітям пам’ятні подарунки. 

Захід був досить насиченим і цікавим як для дітей, так і для дорослих. Для дітей проводили майстер-класи з надання першої медичної допомоги  та розповідали про правила дорожнього руху. На площі працювало 16 виставкових зон, де діти могли порозглядати зброю, техніку та транспорт. Не обийшлося і без гостинців – усіх присутніх пригощали морозивом, солодкою ватою  та канадськими солодощами.

Із цикавих нововведень - керівники МВС та Нацполіції презентували сьогодні мобільні додатки «FamilyInSafe» та «Моя поліція», завдяки яким батьки зможуть бачити, де перебувають їх чада, і не хвилюватися з приводу безпеки своїх дітей.

3
9
10
12
7
15
14
13
11
2
6
5
1

Варто зазначити, що в Україні з 1 червня, з Міжнародного дня захисту дітей, запрацювала національна дитяча "гаряча" лінія за європейським номером 116111, для консультування дітей телефоном. Така «гаряча» лінія вже успішно працює в 26 європейських країнах.

«Таким чином, Україна стала ще однією європейською державою, що приєдналася до єдиної системи дитячого телефонного консультування з єдиним європейським номером 116111», - заявила двома днями раніше президент громадської організації «Ла-Страда - Україна»  Катерина  Левченко.