TEREBAK DE KIEV. Цирк – кабаре на ГОГОЛЬFEST – 2017 (Частина ІІ)

Неділя, 17 вересня 2017 15:57 - Фотогалереї 985
TEREBAK DE KIEV. Цирк – кабаре на ГОГОЛЬFEST – 2017 (Частина ІІ)
«Доньки» театру «ДАХ» - фрік-кабаре «Dakh Daughters» і циркові артисти із паризького театру «Le Monfort» вразили українських глядачів унікальним шоу TEREBAK DE KIEV на сцені концерт-холу ВДНГ в рамках ГОГОЛЬFESTy – 2017. Судячи з реакції глядачів – саме ця вистава стала найяскравішою подією фестивалю.

 Сім неперевершених актрис, вихованок авангардного театру «ДАХ», об’єдналися в музично-театральну групу, проте, майже не виступають на Україні, дівчата більше працюють в Європі, і користуються там шаленою популярністю.

 В Парижі програма  TEREBAK DE KIEV з успіхом пройшла аж 21 раз поспіль! Пізніше шоу було зіграно на фестивалі в Монпельє, на півдні Франції. У планах – 25 вистав на Єлисейських полях.

Щодо України, то з упевненістю можна заявляти про те, що такого цирку у нас ще не було: вражаючі трюки французьких акробатів доповнені музикою Dakh  Daughters та вигадливими фокусами – 2 години пролетіли як одна мить. В рамках фестивалю виставу показували аж три рази – і тричі вона зібрала повний зал. Українські глядачі зворушені! І дуже шкода, що наші найкращі артисти більше гастролюють закордоном, не маючи належної можливості для повноцінного творчого розвитку вдома.

{gallery}terebak{/gallery}