На Житомирщині з колоній втекли двоє засуджених

Вівторок, 24 липня 2018 13:07 - Події 136
На Житомирщині з колоній втекли двоє засуджених
Правоохоронні органи Житомирської області розшукують двох засуджених чоловіків, які втекли з установ виконання покарань.

Про це повідомляє відділ комунікації Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

 

Як стало відомо, 23 липня близько 11:00 засуджений за умисне тяжке ушкодження житель Житомира Карпець Анатолій Петрович, 10.09.1968 року народження, самовільно залишив територію підприємства у Романівському районі Житомирщини, де працював під час відбування покарання.

 

 

Прикмети розшукуваного: зріст 187 см, волосся сиве, очі карі. Має татуювання: на шиї – "хрест", на грудях зліва – "дракон", на лівій руці – "церква".

 

Крім того, правоохоронці встановлюють місцезнаходження Моргошії Манучара, 02.02.1987 р.н., який уночі 24 липня самовільно залишив територію Бердичівського виправного центру.

 

 

Розшукуваний – громадянин Грузії, уродженець та житель м. Цаленджиха. В Україні не мав постійного місця проживання та реєстрації. У 2017 році був засуджений за розбій.

 

Уночі 24 липня він самовільно залишив місце відбування покарання – територію виправної установи.

 

За обома фактами поліція розпочала кримінальні провадження за ст. 390 ("Ухилення від відбування покарання у виді обмеження волі та у виді позбавлення волі") Кримінального кодексу України. Наразі тривають заходи із встановлення місця перебування втікачів.