Депутат, іди – працюй! Нардепів не випускають з Верховної Ради

Четвер, 13 липня 2017 00:00 - Події 454
Депутат, іди – працюй! Нардепів не випускають з Верховної Ради
Спекотним видався сьогоднішній день, 13 липня 2017 року, для багатьох українців але для депутатів Верховної Ради він став особливо «гарячим». Адже під час пленарного засідання Верховної Ради розглядалися такі надважливі питання, як затвердження кандидатури аудитора НАБУ, зняття недоторканості з депутата від «Оппоблоку» Михайла Добкіна та обмеження недоторканості для всіх депутатів.

IMG 0657 CustomВарто зауважити, що під стінами ВР зібралися представники різних громадських організацій, партій, та людей у військовій формі (представники добробатів та ветерани АТО), які вимагають від парламентарів зняття недоторканості з депутатів.

Більше того, вони заблокували всі входи та виходи до Верховної Ради та заявили, що не випустять депутатів з ВР доти, поки не буде прийняте позитивне рішення по питанню недоторканості.

Коли депутат від БПП Барна спробував було залишити робоче місце та відправитися по своїм справам, його досить агресивно затримали на виході та розвернули у зворотному напрямку зі словами – іди, працюй!

 

IMG 0697 CustomНародний депутат Андрій Білецький, який теж направлявся до зали засідань, прокоментував своє бачення ситуації в цілому та висловив впевненість, що депутати все ж зможуть набрати потрібну кількість голосів та проголосують за зняття та обмеження недоторканості: «Звісно, якщо вони не хочуть повністю себе дискредитувати».

Представники громадськості перекрили виходи навіть під стінами Комітетів ВР, адже з Верховної ради можна вислизнути не лише через парадний вхід, існують підземні комунікації.

Мітингарі налаштовані досить серйозно, вони впевнені, що депутати неякісно виконують свої обов’язки, тож мають за мету змінити цю ситуацію, і хоча переважна більшість мітинг арів діє у рамках закону, ще не відомо як будуть розгортатися події, якщо їхні вимоги не будуть виконані.

IMG 0685 CustomСеред  організацій-блокувальників ВР були помічені автівки під прапорами Автомайдану, які заблокували частину вул. Грушевського (через що утворився корок і проїзд вулицею став досить проблематичним).

Також автомайданівці заблокували в’їзд на паркову Верховної Ради але це не викликало нарікань з боку правоохоронців, які лише слідкували, щоб не виникло заворушень між парламентарями (які намагалися вийти чи виїхати з Ради) та представниками громадськості. На запитання до Голови київської патрульної поліції Юрія Зозулі, чи не бачить він якихось протиправних дій чи нарікань з боку депутатів, які не можуть потрапити на паркову через блокаду автомайданівцями проїзду, Зозуля відповів, що все нормально, все під контролем. І пожартував: «Якщо щось буде заважати – машини спалимо разом з Верховною Радою».

IMG 0679 Custom