У таборі "Вікторія" повторно просіюють рештки згарища

Середа, 12 вересня 2018 18:41 - Події 68
У таборі "Вікторія" повторно просіюють рештки згарища
За чотири дні до роковин на згарищі у таборі "Вікторія" проводяться слідчі дії.

Про це повідомила адвокат потерпілих Тетяна Сягровець, передає УНН.

Протягом трьох днів експерти повністю пересіють залишки згорілого корпусу, аби знайти можливі рештки дітей, які були виявлені тут в липні цього року членами Естонського Міжнародного інституту експертиз.

"Загалом було знайдено 56 фрагментів кісток, декілька зубів, фрагменти щелепи. Візуально знайдені рештки, схожі на дитячу щелепу, зуби. Остаточний висновок можна робити після отримання результатів експертизи", - зазначила Сягровець.

За словами правозахисника, повністю пересіяти згарище повинні були ще у вересні минулого року. Але ніхто не зробив цього, і сьогодні навіть важко сказати, хто винен у цьому, бо всі процесуальні дії виконувалися згідно з законом. Після пересіювання згарища залишки згорілого корпусу розберуть, а на його місці батьки планують встановити капличку.

Нагадаємо, нині справу розглядають у кількох судах Одеси. Шестеро осіб, а саме: керівництво табору, представники ДСНС, а також посадовці міської ради перебувають у статусі підозрюваних, а розслідування проводиться у кількох напрямках.

Нагадаємо, 15 вересня під Одесою спалахнув муніципальний дитячий табір "Вікторія". У вогні загинули три дівчинки. За фактом пожежі відкрили кримінальне впровадження за ознаками ч. 2 ст. 270 ККУ ("Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки"). Затримано директора дитячого табору. Крім того, співробітники поліції затримали і спільно з прокуратурою повідомили про підозру співробітниці табору, яка за функціональними обов'язками мала відповідати за пожежну безпеку.

В управлінні з надзвичайних ситуацій в Одеській області зазначили, що в таборі вже кілька місяців не працювала протипожежна сигналізація.

Батьки двох дівчат, котрі померли через пожежу в дитячому таборі "Вікторія" в Одесі, вимагали ексгумації тіл дітей.