ДСНС повідомляє про успішну ліквідацію пожежі на арсеналі під Ічнею

Четвер, 25 жовтня 2018 10:29 - Події 64
ДСНС повідомляє про успішну ліквідацію пожежі на арсеналі під Ічнею
Пожежу на шостому арсеналі Міністерства оборони України під Ічнею (Чернігівська область), де відбувалися вибухи боєприпасів, ліквідовано.

Заборону польотів над складами знято, повідомляє прес-центр ДСНС.

Зокрема, зазначено, що 24 жовтня о 18:00 керівником гасіння пожежі на арсеналі була оголошена її ліквідація.

"У цей же день з 18:00 відновлюється рух автотранспорту і залізничне сполучення в Ічнянському районі. Жителі можуть повертатися в свої будинки. А діти з 29 жовтня, після завершення канікул, розпочнуть навчання", - йдеться в повідомленні.

Відомо, що відповідне розпорядження підписала керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виконує обов'язки голови Чернігівської ОДА.

До того ж, починаючи з 3:00 25 жовтня, було відкрито повітряний простір в радіусі 30 км.

Вранці 9 жовтня на території 6-го арсеналу Міноборони біля Ічні на Чернігівщині сталась пожежа і почали вибухати боєприпаси.

У 30-кілометровій зоні над Ічнею закрито повітряний простір, припинено рух поїздів і перекрито низку доріг. Відомо, що по допомогу до медиків звернулись 63 людини. Більшість скаржаться на погане самопочуття через сильну задимленість, спровоковану пожежею біля вибухів на військових складах.

У Службі безпеки України заявили, що розглядають версію про можливу диверсію на складі боєприпасів Чернігівщини. Військова прокуратура почала розслідувати вибухи на арсеналі поблизу Ічні як службову недбалість.