У Києві під Кабміном пройшла акція «До прем’єр-міністра В.Гройсмана з кульками незаконних забудов!»

Четвер, 03 серпня 2017 13:27 - Події 541
У Києві під Кабміном пройшла акція «До прем’єр-міністра В.Гройсмана з кульками незаконних забудов!»
Сьогодні, третього серпня 2017 року під стінами Кабміну проводилася акція небайдужих мешканців Києва. Вони вимагали зустрічі з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом або його заступниками, щоб донести до них інформацію про свавілля будівельних компаній на яких не можуть або не хочуть вплинути представники Київської міської адміністрації.

Адже незаконні забудови несуть загрозу не тільки історичній київській архітектурі але й безпосередньо мешканцям Києва.

Містяни прийшли з повітряними кульками, на яких написали адреси незаконних забудов і запустили  їх до Кабміну.

Активісти протестують проти забудов: Сінного ринку (вул. Бульварно-Кудрявська, 15а, 17; вул. Коперника, 7; вул. Горлівська, 212 а,б,в; вул. Львівська, 15; вул. Мечнікова, 11а; вул. Жилянська, 120-б; вул. Ревуцького, 8; вул. Ревуцького, 40; вул. Сормівської, 3; вул. М.Бойчука, 20-22; Биківні та інших.

Відразу після початку акції, до групи мітингувальників підійшов дебелий чолов’яга, нав’ючений апаратурою для голосових повідомлень. Спочатку він знімав мітингуючих на телефон але невдовзі ввімкнув гучномовець і спробував вклинитися у хід протесту з власним баченням ситуації.

Вочевидь, чоловік переслідував єдину мету: перетворити акцію протесту проти незаконних забудов на якийсь каламбур і, тим самим, дискредитувати активістів. Адже його заяви та репліки не в’язалися не тільки з темою акції але й, взагалі, зі здоровим глуздом. З цього можна зробити висновок, що висвітлення теми з незаконними забудовами, таки, зачіпає інтереси тих, хто волів би тихцем "пиляти" київську землю далі.

Представники поліції, які були присутні на місці і стежили за правопорядком, відмовилися втручатися у ситуацію, оскільки не побачили ознак правопорушень.

За годину, після початку мітингу, до представників громадськості вийшов посадовець з Кабміну, який прийняв звернення громади до Гройсмана та пообіцяв їм влаштувати зустріч з прем’єром або його помічниками.