У Львові на хабарництві викрили посадовця Державної аудиторської служби

Вівторок, 15 січня 2019 18:08 - Події 105
У Львові на хабарництві викрили посадовця Державної аудиторської служби
У вівторок, 15 січня, у Львові під час одержання хабара у 30 тисяч гривень затримали посадову особу Західного офісу Державної аудиторської служби.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

Загалом правоохоронцями було задокументовані факти одержання начальником відділу Західного офісу Державної аудиторської служби України хабарів на суму 90 тисяч гривень.

Правоохоронцями було встановлено, що керівник одного з відділу Західного офісу Державної аудиторської служби України організував корупційну схему проведення аудиту в бюджетних установах. А саме, якщо працівники установ хотіли, щоб планові контрольні заходи (аудит) пройшли без виявлення фінансових правопорушень з боку аудиторів, то співробітники зазначениЇ установи повинні були надати останнім визначену суму "винагороди".

Під час проведення слідчо-оперативних заходів було задокументовано факти неодноразового вимагання та отримання керівником відділу Західного офісу Держаудитслужби неправомірної вигоди.

Крім того, працівники управління захисту економіки у Львівській області, слідчого управління поліції області за процесуального керівництва прокуратури Львівської області затримали бухгалтера однієї з бюджетних установ, яка надала аудитору неправомірну вигоду за вирішення питань.