На Луганщині взяли під варту учасника захоплення Луганського прикордонного загону

Середа, 16 січня 2019 18:41 - Події 895
На Луганщині взяли під варту учасника захоплення Луганського прикордонного загону
Прокуратура Луганської області повідомила про підозру учаснику незаконного збройного формування "Лєший", який брав участь у захопленні Луганського прикордонного загону.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

Встановлено, що мешканець Сєвєродонецька приблизно у квітні 2014 року, маючи злочинний умисел, спрямований на вчинення особливо тяжких злочинів, пов’язаних з участю у діяльності не передбаченого законом збройного формування, а також нападі у його складі на підприємства, установи, та організації, увійшов до організованої злочинної групи – так званого батальйону «Лєший», який базувався у Луганську.

У червні 2014 року учасники воєнізованої групи вчинили збройний напад на Луганський прикордонний загін. Під час нападу члени злочинного угруповання, перебуваючи на дахах та під укриттям житлових будинків, вели прицільний вогонь з автоматичної й стрілецької зброї. Внаслідок обстрілу поранено вісім прикордонників та в подальшому захоплено адміністративні приміщення Луганського прикордонного загону.

На сьогодні підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

За вчинення інкримінованих кримінальних правопорушень підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 10 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.