У столиці перекрили канал незаконного переміщення іноземців через держкордон

Четвер, 17 січня 2019 13:14 - Події 294
У столиці перекрили канал незаконного переміщення іноземців через держкордон
Правоохоронці у Києві, викрили двох громадян України, які організували незаконне переміщення нелегальних мігрантів через державний кордон України.

Про це повідомляє прес-служба Київської прокуратури. Повідомляється, що вказані особи навесні 2018 року у змові з іншими невстановленими особами незаконно переправили через державний кордон України з Російської Федерації трьох нелегальних мігрантів - громадян Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланка.

Іноземців заселили в орендованому будинку у Києві, де вони проживали певний час.

Надалі зловмисники на автомобілі намагались незаконно переправити їх через державний кордон України до Угорщини поза межами пунктів пропуску, однак були викриті правоохоронцями.

В межах кримінального провадження за адресами проживання фігурантів проведено обшуки, у ході яких вилучено документи з ознаками підробки, зокрема паспорти, візи, посвідки, а також незареєстровану зброю.

Окрім того, слідством встановлено причетність фігурантів та їх спільників до організації незаконного переправлення до країн Європейського Союзу ще 15 іноземців-нелегалів, які незаконно потрапили до України та перебувають тут нелегально.

Наразі двом зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 332 КК України - організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України.

За вчинене їм загрожує від 5 до 7 років позбавлення волі.