У центрі Запоріжжя згорів хостел. Загинуло 5 людей

Понеділок, 02 жовтня 2017 13:57 - Події 235
У центрі Запоріжжя згорів хостел. Загинуло 5 людей
Сьогодні вночі, 2 жовтня в в центрі Запоріжжя горів хостел. Загинуло п'ять його постояльців.

За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій (ГСЧС), на другому поверсі були решітки і люди не могли навіть вистрибнути. Рятувальникам вдалося дістати з вогню чотирьох осіб, серед яких була і 8-річна дівчинка. Їх доставили в лікарню, але від нанесених опікових травм вони померли.

В 3:46 рятувальники локалізували пожежу, а о 04:15 його вдалося загасити повністю. Ускладнювало процес то, що приміщення будівлі перебували під напругою 380 V, а електрощитова для відключення перебувала в зоні горіння. Найближчий пожежний гідрант, який знаходився на відстані 20 метрів від місця пожежі, був не справний (демонтований). Безперервну подачу води організували за допомогою підвезення з найближчого гідранта на відстані 300 метрів.

{gallery}22{/gallery}

Пожежу гасило 15 машин (з них 9 автоцистерн) і 52 рятувальника.

Читайте також: В районі Трускавця утворився гігантський кратер діаметром 300 метрів

Національна поліція України почала розслідування за підозрою в порушенні вимог пожежної безпеки.

"Як з'ясувалося в ході попереднього розслідування, з кінця 2016 року на другому поверсі почав свою діяльність хостел. Перевірки дотримання вимог пожежної, техногенної безпеки та захисту протягом 2016-2017 років не проводилися, декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки до Головного управління не надходило "- повідомила прес-лужба ГСЧС.