Селфі, коментарі та висновки українських політиків про інавгурацію Трампа

Неділя, 22 січня 2017 00:00 - Події 950
Селфі, коментарі та висновки українських політиків про інавгурацію Трампа
Сотня українських політиків, а може і більше - хто ж їх порахує, поїхали домовлятися з новими господарями Білого дому. Хто з них вирішував особисту долю, а хто долю України - покаже час.

А ми пропонуємо ознайомитися з добіркою селфі, коментарів і висновків українських політиків з Вашингтона.

Народний депутат України, член міжфракційного депутатського об'єднання "Депутатський контроль" Євген Дейдей.

Нардеп відгуляв інавгурацію 45-го президента США в компанії однополчан-депутатів і делегатів з України. У своїх коментарях на ФБ він співав оди Трампу як політику і як бізнесмену: «Це безперечний лідер, якому повірив народ і на якому тепер лежить колосальна відповідальність. Так що будемо сподіватися, що його стратегія управління державою буде не менш успішною і ефективною, ніж стратегія управління його багатомільйонним бізнесом, а виявлену довіру мільйонів людей буде виправдано. »

Народний депутат від "Опозиційного Блоку" Сергій Льовочкін.

Левочкин

 Перебуваючи у Вашингтоні, в рамках інавгурації 45-го президента США, депутат так само провів масу зустрічей, що мають і дають надію на вирішення конфлікту на Сході України та вселяють йому оптимізм. (З чого б це? - Ред.)

«Ті зустрічі, які я мав тут (у Вашингтоні - Ред.), дають підстави для обережного оптимізму в тому, що нова адміністрація Трампа принесе нову енергію в рішення конфлікту на Донбасі і в встановлення миру в Україні», - сказав у своєму інтерв'ю Сергій Льовочкін.

  Олександр Вілкул

 

 

Вилкул АлександрВідвідав знакову подію, провів ряд зустрічей з американськими політиками і бізнесменами, (правда, не уточнив з ким,) і поділився своїми висновками на сторінці в ФБ: «Світ вже втомився від нас і наших проблем. Пора закінчувати війну і ставати стабільним передбачуваним партнером для всіх. Потрібно вибудовувати нормальні дипломатичні відносини з усіма країнами, в інтересах України. " На коментарі і питання в ФБ він мав на увазі Росію - Вілкул не зреагував.

 

Посол України в США Валерій Чалий

Валерий Чалый

Дипломат повідомив, що під час перед інавгураційних заходів він встиг зустрітися і поговорити з новим президентом США. "Я не можу розголошувати зміст цієї розмови, але можу сказати, що до цього відбулося дуже позитивне спілкування Президента України та новообраного Президента Трампа. Моя розмова відбулася у продовження цього діалогу", - прокоментував дипломат. Крім того, Чалий зазначив, що на інавгураційних заходах в п'ятницю він мав можливість говорити з багатьма ключовими фігурами з нової адміністрації Білого дому.

 Екс-очільник Служби зовнішньої розвідки, генерал армії України Микола Маломуж

 

Микола МаломужМаломуж виклав в ФБ свій фотозвіт виконаної роботи в рамках відвідування події не тільки американського, але і світового значення. В літах, але активний Маломуж брав участь в церемонії покладання квітів Дональдом Трампом і Майком Пенсом на могилі невідомого солдата (Арлінгтонське кладовище). Так само, відвідав прийом для вузького кола організований Республіканською партією в Меморіалі Лінкольна. На якому спритний генерал встиг поспілкуватися з екс-спікером Конгресу США Ньютоном Гінгрічем, генералом Тімом Хааке і прем'єр міністром канадської провінції Альберта. День закінчив урочистою вечерею на честь інавгурації. Ситий і задоволений Маломуж не розкрив нюанси і результати бесід. Відомо, що окрім цих зустрічей він мав ще ряд зустрічей з представниками команди Трампа.

 Розпіарений Борислав Береза

Народний депутат одним з перших похвалився своїм "запрошенням" на церемонію від республіканської партії. Настільки важлива для депутата подія, а особливо Бал, який пройшов в рамках інавгурації, який він прокомментував на своїй сторінці в ФБ.

За словами політика, бал - це саме те місце, де за келихом шампанського заводяться потрібні і впливові знайомства і вирішуються важливі питання.

Борислав Береза

«Це захід, куди запрошуються сенатори і конгресмени, бригадні генерали і міські голови, меценати, які спонсували передвиборчу кампанію і лобісти партії, капітани поліції і керівники корпорацій, селебріті і дипломати, друзі і партнери республіканців, а також гості запрошені партією або конгресменами. Бал - це не збір пожертвувань для партії, а подяка від новообраного президента за підтримку своїм симпатикам і партнерам. Місце, де за келихом шампанського тебе знайомлять з людьми, які мають вплив в новій адміністрації Білого Дому. Такі традиції США. Ми можемо їх ігнорувати і залишитися ні з чим, а можемо використовувати у власних інтересах » - прокоментував політик. На останок він додав: «Після інавгурації, світ входить в нову фазу і Україні доведеться або змінитися , або загинути».

Що б це означало? Поживемо - побачимо.

Так само серед присутніх були помічені Сергій Ківалов, Михайло Саакашвілі, Віталій Хомутинник. Про що ми вже згадували.

По мірі надходження інформації матеріал буде додаватися і оновлюватися. А поки робимо висновки і чекаємо українську еліту з новинами на українській землі.