Барну пустили коридором ганьби (Відео)

Вівторок, 17 жовтня 2017 21:06 - Події 395
Барну пустили коридором ганьби (Відео)
Народний депутат від БПП Олег Барна ледве вирвався з оточення мітингувальників під Верховною Радою. Про це повідомляє Українська правда.

Барна намагався залишити вечірнє засідання парламенту, однак мітингувальники накинулися на депутата із вигуками: "Йди працюй", "На роботу". У свою чергу Барна намагався вирватися з оточення і прямував до напрямку готелю Київ.

Barna
Barna-2

У ситуацію втрутився екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі. "Не бийте його, відпустіть", - намагався втамувати натовп Саакашвілі. Він просив мітингувальників не чіпати нардепа, але вони не послухали і зробили по своєму - зробили Барні "коридор ганьби".

Як повідомляє кореспондент УП, нардепа штовхали і плювали йому в обличчя. Потім підбігла поліція і нардепа відвели до готелю.

Нагадаємо, мітинг під Верховною Радою переростає у довгострокове протистояння. Мітингарі, під наглядом поліції, зводять посеред вулиці Грушевського, навпроти Верховної Ради, палатки військового зразку та привезли польову кухню та харчі.

Раніше повідомлялося, що в центрі Києва під Верховною Радою проходить масова акція на підтримку "Великої політичної реформи" організована громадськими активістами і низкою політичних сил в тому числі партією "Рух Нових сил Михайла Саакашвілі". Учасники вийшли з вимогами скасування депутатської недоторканності, внесення змін до виборчого законодавства і створення Антикорупційного суду. Пізніше Міхеїл Саакашвілі  закликав мітингувальників, в разі невиконання їхніх вимог, наполягати на відставці президента Петра Порошенка.