Правий сектор «поураганив» в Криму

Вівторок, 28 лютого 2017 00:00 - Події 633
Правий сектор «поураганив» в Криму
Українські націоналісти - Правий сектор, зчинили гвалт в Криму і не на жарт злякали російський блогерів. У дні річниці переходу Криму до Росії, доки українська політична еліта водить хороводи у Верховній Раді навколо картин кримських художників, а мери прикримських міст вартують кордон і надсилають палкі привітання Путіну.

 

Кримська сотня Правого сектора промчала по Коктебелю, Судаку, Щебетовці і Феодосії розкидаючи пропагандистські листівки:

Співвітчизники!

Ми, партизани Криму, хочемо повідомити, що нами виконується завдання з повернення Криму!

Усіх зрадників буде покарано!

Слава Україні! Героям слава!

original

Самі кримчани поки ніяк не прокоментували, що не скажеш про російських блогерів. Захлинаючись емоціями блогер Олександр Гірський "забив тривогу" про українську диверсію. У своєму блозі на сайті російської радіостанції "Ехо Москви" Гірський написав, що кримська ФСБ проспала чергову провокацію. Він також обурений, що кримські ЗМІ і місцева влада замовчують те, що трапилося.

Відкритим залишається питання: яку саме задачу щодо повернення Криму виконують українські націоналісти? І чи узгоджено ці дії з владою? Або під виглядом благих ідей знову ховаються особисті інтереси, як це було з боротьбою «Правого сектора» з контрабандистами.