Працівниці секс-індустрії завтра вийдуть під Верховну Раду

Четвер, 02 березня 2017 00:00 - Події 436
Працівниці секс-індустрії завтра вийдуть під Верховну Раду
Популярність акцій протестів і маршів набирає популярність. З приходом весни, на тлі гормональних сплесків, за свої права вирішили поборотися представниці найдавнішої професії. 3 березня - оголошено проведення Першого Маршу секс-працівників, а 8 березня - заплановано проведення феміністичного маршу.

Організатори акції - організації, що підтримують жінок і секс-працівників, зокрема, котрі намагаються відстояти їх права та інтереси: "Всеукраїнська благодійна організація "Легалайф" і "Ліга Легалайф" в м.Київ.

Як не дивно, але прихильників, що підтримують подібні заходи не менше, ніж тих, хто підтримує блокаду Донеччини.

Заходи пройдуть не тільки в Києві, а й у 8 регіонах України.

Читайте також: Наймані робітники змушені будуть задекларувати свої доходи

2

Мета даних заходів, за словами організаторів - виключити з адміністративного кодексу статтю 181-1, яка передбачає відповідальність за "проституцію". І дати можливість «працювати» без шантажів, штрафів і наповнювати своїми податками бюджет. Під високими цілями насправді ховається страх перед корумпованою поліцією, яка продовжує контролювати цей бізнес.

"Ми хочемо, щоб прибрали штрафи, щоб у дівчаток пропав страх перед шантажем і корумпованою поліцією. Через можливе переслідування, учасниці маршу, які заробляють «любов'ю», змушені будуть приховати обличчя під масками", - заявили в організаціі.

Організатори вважають, що цей марш стане першим кроком до легалізації проституції, оскільки вона є "такою ж роботою, як і усі інші". Вони також додали, що зробили заявку в КМДА і попередили поліцію задля своєї безпеки.

Марш секс-робітниць розпочнеться об 11.00 біля будівлі Верховної Ради і пройде далі за маршрутом Кабмін - Адміністрація Президента.

Народним депутатам, які захочуть підтримати секс-робітниць і приєднатися до ходи, учасники маршу нагадують, що в Україні це велика електоратная армія.

Слід нагадати, що раніше, в квітні 2016-го очільник департаменту по боротьбі c наркозлочинністю МВС України Ілля Ківа заявив: «У столиці процвітає проституція. Київ - це великий публічний будинок. Усі стрип-клуби - це борделі». Сам Ківа з сумом додав, що йому ніколи користуватися послугами повій, оскільки «часу немає з цією роботою».