Засідання ВР зірвано через поліцейських

Середа, 15 березня 2017 00:00 - Події 746
Засідання ВР зірвано через поліцейських
Засідання Верховної Ради було зірвано, не встигнувши як слід розпочатися. Виною тому став конфлікт через поліцейських, яких запросили представники БПП і Народного фронту за парламентську трибуну. Запрошені брали участь в конфлікті з народним обранцем Володимиром Парасюком на блокпосту в Донецькій області 14 березня.

Депутат від "Народного Фронту" Юрій Береза ​​попросив завести в зал поліцейських.
- Я не знаю, куди ми повинні далі падати і на яке дно ... Зараз я хочу, звертаюся до головуючого в залі, запросити поліцейських в цей зал, щоб вони розповіли про те, що відбувалося вчора ... Я прошу, пані головуюча , допустити в зал і дати право на виступ бійцям Нацгвардії і працівникам Нацполіціі. Я прошу, - сказав він.

- Нардепи від Народного фронту і БПП заблокували трибуну і вимагають допустити в зал представників Нацгвардії і Нацполіціі - проти блокади і вчорашніх дій Парасюка, який нібито побив сімох поліцейських. "Комбат" Береза ​​кричить з трибуни, аж червоніє: "Ворог радіє!". Ранкове засідання парламенту закрили, так і не почавши. Сьогоднішній робочий день в парламенті зірваний. Далі після обіду - засідання комітетів, - написала журналістка Тетяна Висоцька, яка була присутня в залі.

В результаті віце-спікер Ради Оксана Сироід закрила ранкове засідання парламенту.

Oksana siroid

Депутати кажуть, що ці люди в камуфляжі - поліцейські, які брали участь в інциденті з нардепом Парасюком напередодні. Частина нардепів хотіла, щоб цих людей заслухали в залі, однак дозволу на прохід в зал поліцейські не отримали, тому їх присутність в залі називають грубим порушенням регламенту.

24252084