Одеська область постраждала від снігопаду та розгулу стихії

Четвер, 18 січня 2018 17:12 - Події 147
Одеська область постраждала від снігопаду та розгулу стихії
В Одеській області через негоду і обрив ліній електропередач без світла і тепла залишаються 136 населених пунктів, в тому числі міста Ізмаїл та Кілія. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив мер Ізмаїла Андрій Абрамченко.

 «Місто знеструмлено. Електрика надходить по єдиній лінії в 110 кіловольт, яка йде з Арциза через Молдову. У зв'язку з цим відключено електропостачання котелень та насосних. Роботи по виявленню причин ведуться », - написав він.

Аналогічна ситуація спостерігається в населених пунктах Кілійського району. Як заявив глава місцевої районної ради Павло Бойченко, світло і вода є тільки в селищі Вилкове. Інші населені пункти або частково, або повністю знеструмлені.

«Великі проблеми в енергетиці району. Багато поривів опор ліній електропередач, багато аварійних відключень. Фактично всі населені пункти району, за винятком міста Вилкове, частково або повністю знеструмлені. Вживаються заходи з відновлення подачі електрики в першу чергу на селище СРЗ в місті Кілія і соціально важливі об'єкти », - написав він на своїй сторінці в Facebook.

В деякі райони міста Ізмаїл поступово починає повертатися тепло і відновлюється електропостачання. Про це пишуть місцеві жителі в соцмережах. В інших знеструмлених населених пунктах також ведуться роботи по нормалізації подачі води і тепла.

У прес-службі Одеської ОДА заявили, що над відновленням подачі електропостачання працюють ремонтні бригади.