Вбивcтво в Бердичеві – чоловік задушив жінку у присутності родичів

П'ятниця, 19 січня 2018 17:56 - Події 234
Вбивcтво в Бердичеві – чоловік задушив жінку у присутності родичів
Вчора, 18 січня, житель Бердичева Святослав, спочатку побив, а потім задушив дружину Юлію у присутності своєї сестри та її чоловіка. Про це повідомляють у спільноті «Підслухано в Бердичеві» в соціальній мережі. Інформацію підтвердив начальник Бердичевського міського відділу поліції, інформація щодо правопорушення внесена до Єдиного реєстру, заведена кримінальна справа за ст. 208 ЦПК України, вбивця затриманий.

За словами знайомих, у подружжя давно були проблеми у сімейному житті, вони сварилися, билися, після чого жінка йшла з дому, але потім знову поверталась. Вчора вночі чоловік знову побив жінку, а потім задушив її. При цьому були присутні сестра нападника та її чоловік.

Читайте також: Поліцейські вбили злочинця під час перестрілки в Одесі.

Знайомі стверджують, що Святослав вживав наркотичні речовини. Викликавши швидку, він сказав, що його дружині стало зле. Лікарі, що прибули на місто події, констатували численні синці та гематоми, у тому числі, на обличчі. Подальше дослідження тіла молодої жінки виявило численні травми внутрішніх органів, не сумісні с життям.

У Юлі та Святослав є шестирічний син.

Раніше інформагентство ASPI повідомляло, що чоловіка, що вбив власну матір, засудили до 7 років та 6 місяців позбавлення волі.