Цирк без тварин – небайдужі українці вийдуть на мітінг захистити циркових тварин

П'ятниця, 14 квітня 2017 00:00 - Події 585
Цирк без тварин – небайдужі українці вийдуть на мітінг захистити циркових тварин
Нащастя, багатьох громадян цікавлять не тільки політичні скандали, але й більш повсякденні, але водночас не менш важливі питання. Небайдужі українці з різних куточків країни зберуться в суботу 15 квітня  (в Міжнародний день цирку) о 12:00 в парку ім.Тараса Шевченка.

Приводом для активних дій стало збільшення кількості смертності серед тварин, які перебувають в цирках, нещадне їх експлуатування і жахливі умови утримання.

Організовує подію UAnimals. Підтримати подію зоозахисної ініціативи прийдуть і українськи зірки, серед яких: співачки Onuka та Даша Астаф'єва, а також продюсер Олена Мозгова.

"Згідно опитуванням більшість українців готові до цирків без тварин!" - стверджують представники UAnimals - "В Міжнародний день цирку ми збираємося на мітинг, аби закликати Президента і депутатів почути нас і нарешті покласти край знущанням над тваринами".

На сьогоднішній день закони, що забороняють чи обмежують залучення тварин до циркових постановок, діють в Австрії, Великобританії, Швеції, Австралії, Канаді, Фінляндії, багатьох штатах США та ще в кількох десятках країн. Причин для таких заборон є щонайменше 5.

UAnimals - це зоозахистна ініціатива, яка пропагує заборону використання тварин у цирках в Україні.  В своїй ініціативі вони вже заручилися підтримкою Міністерства соціальної політики України, а також адвокатського об'єднання Lex & Buckler. 

«Ми звернулося до Мінсоцполітики з проханням розібратися, чи спричинить заборона на експлуатацію тварин в цирках негативним наслідкам у вигляді втрати робочих місць дресирувальників. Це ключовий аргумент наших опонентів - сучасних рабовласників» - коментує представник адвокатського об'єднання Lex & Buckler.

У Міністерстві повідомили, що не просто підтримують ініціативу, а й запевнили, що в разі введення заборони на використання тварин у розважальній індустрії, ніхто без роботи не залишиться.

Організатори зоозахисної ініціативи налаштовані за допомогою Мітінгу достукатись до Президента і депутатів: “Ми закликаємо Президента і депутатів почути нас і нарешті покласти край знущанням над тваринами".

Всіх небайдужих організатори запрошуємо на Мітінг за цирк без тварин 15 квітня о 12:00, що відбудеться  в Києві в парку ім.Тараса Шевченка. Натисніть, тут щоб акредитуватися. 

Даша Астафьева:

"Друзья! 15-го апреля, в 12:00 , в парке Шевченко, Киев, состоится митинг против использования участия животных в цирках. Я иду и призываю всех прийти и поддержать это событие!"