Експерти розкрили таємницю зникнення грошей Януковича-молодшого

Четвер, 26 квітня 2018 14:50 - Політика 123
Експерти розкрили таємницю зникнення грошей Януковича-молодшого
Гроші з рахунків Всеукраїнського банку розвитку, які пов'язують з сином президента-втікача Віктора Януковича зникли в рамках домовленостей між минулою і нинішньою владою.

Про це в ексклюзивному коментарі інформаційному агентству ASPI повідомив політичний аналітик Дмитро Корнійчук.

За його словами, цю ситуацію можна назвати відкатами, як це відбувалося раніше і з іншими чиновниками часів Януковича. Нічого нового тут немає, переконаний Корнійчук, це та ж схема, яка діяла з 2014 року, просто відстежити ситуацію з грошима Януковича можна було ближче до 2018 року, коли вже Майдану немає і сама фігура Януковича не викликає резонансу в суспільстві.

Читайте також: Адвокат Януковича повідомив, де проживає Азаров і Ко

Ця ситуація схожа на ту, що відбувалася з міфічними 1, 5 мільярдами доларів Курченко, зазначив експерт, при цьому додавши, що тоді гроші, які нібито заводилися в бюджет і з яких половина так званих пропала, третина опинилась в облігаціях внутрішньої державної позики. В результаті до бюджету отримали близько 30 мільярдів гривень, а куди поділися інші - ніхто не знає.

«Тому з грошима Януковича-молодшого немає нічого дивного, і я думаю, що якщо в результаті президентських виборів зміниться влада і почнуть копатися в справах нинішніх політиків, то подібних скандалів буде достатньо», - підсумував Д. Корнійчук.

Схожу точку зору висловив ASPI і політичний експерт Кирило Молчанов.

«Гроші Олександра Януковича були давно виведені з України, частина відкатів була віддана правоохоронцям і нинішньої влади, щоб вони закрили очі і природно ці гроші в бюджет перераховуватися не будуть і все це давно було «розпиляно». Все відбувалося за абсолютно прогнозованим сценарієм», - переконаний К. Молчанов.

Як повідомлялося, з Всеукраїнського банку розвитку, який належав синові екс-президента Віктора Януковича Олександру, було виведено близько 2 млрд гривень.