Під Кабміном вимагали звільнення в.о. Фонду держмайна України Віталія Трубарова (фото, відео)

Середа, 31 жовтня 2018 17:40 - Сюжети 176
Під Кабміном вимагали звільнення в.о. Фонду держмайна України Віталія Трубарова (фото, відео)
В середу, 31 жовтня, під будівлею Кабінету міністрів України відбулась акція протесту з вимогою звільнити в.о. голови Фонду державного майна України Віталія Трубарова.

Участь в мітингу взяло кілька десятків активістів громадської організації "Невідомий патріот". Учасників могло бути більше, але поліція затримала близько 100 осіб ще до початку акції.

kabmin2
kabmin1
ava

За словами організатора акції Сергія Антонова, Віталій Трубаров був незаконно призначений на цю посаду, а усі рішення, які зараз ухвалюються ФДМУ, можуть бути оскаржені в судовому порядку. Тобто процес приватизації може опинитись під загрозою.

Станом на 17:15, частину затриманих відпустили, деяких досі тримають під вартою. Як повідомив АСПІ Сергій Антонов, серед затриманих є 17-ти річні хлопці, забрати яких повинні батьки, приїхавши до відділку поліції.

viddilok2-min
viddilok1-min

Організатори повідомили, що з 1 листопада оголошують безстрокову акцію протесту під будівлею Фонду державного майна України, метою якої буде домогтись звільнення Віталія Трубарова від виконання обов'язків голови ФДМУ.

Як повідомляло АСПІ, прем'єр Володимир Гройсман назвав приватизацію бардаком. Ще раніше стало відомо, що велика приватизація у 2018 році в Україні провалилася, а Фонд держмайна на чолі з в.о. голови Віталієм Трубаровим опинився в центрі лобістського скандалу.